


Відправка з 09 квітня 202684 000 ₴
79 800 ₴
Термін відправки протягом 20 днів
Цей регулятор тиску, виготовлений з чавуну GGG 40.3 (GJS-400-18), призначений для монтажу у водопровідних та промислових установках. Його основним завданням є захист від наслідків високого вхідного тиску, мінімізація ризику пошкоджень та продовження терміну служби системи. Завдяки стабілізації вихідного тиску, регулятор зменшує шум потоку, забезпечуючи комфорт використання.
Пристрій має фланцеві з'єднання діаметром DN65, що полегшує інтеграцію з існуючою інфраструктурою. Застосування ущільнення з каучуку мономерного етилен-пропілен-дієну (EDPM) гарантує герметичність та надійність дії. Регулятор пристосований до роботи з рідинами в діапазоні температур від 2°C до 65°C, а його клас тиску PN 16 забезпечує безпеку навіть у вимогливих умовах. Вбудований манометр дозволяє на постійній основі контролювати та оптимізувати параметри роботи.
Завдяки прецизійному регулюванню та міцній конструкції регулятор D15S – це інвестиція в безпеку та ефективність вашої водопровідної системи. Кут шпинделя, що становить 90°, полегшує монтаж у тісних просторах, а покриття поверхні захищає від впливу зовнішніх факторів.
Придбати Регулятор тиску HONEYWELL Resideo фланцевий DN65 D15S-65A Ви можете оформивши замовлення в компанії Інтернет-магазин Dominant або ж зателефонувавши нам.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення, колір товару може відрізнятися від зображення на моніторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Робоче середовище | Вода |
| Пропускна здатність | 49 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 16 МПа |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Вага | 30.5 кг |
| Матеріал корпусу регулятора | Чавун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | DN65 |
| Вихідний діаметр | DN65 |