

Відправка з 30 березня 202663 500 ₴
60 325 ₴
Термін відправки протягом 10 днів
Сепаратор забруднень Zeparo Cyclone Max ZCX PN10 DN65 – це надійний елемент, який захищає ключові компоненти системи – котли, насоси, клапани, холодильні агрегати, а також лічильники тепла та холоду – від пошкоджень, спричинених забрудненнями та корозією. Його фланцева конструкція полегшує монтаж в існуючих системах. Пристрій ефективно видаляє шлам, магнітну іржу та інші відкладення, забезпечуючи довготривалу та безвідмовну роботу всієї інсталяції.
Застосування передової циклонної технології гарантує високу ефективність сепарації – до 95% забруднень в одному циклі – незалежно від діаметру труби та швидкості потоку. Завдяки цьому сепаратор ефективно працює як у нових, так і в модернізованих інсталяціях. Втрата тиску залишається стабільною, навіть при великому накопиченні забруднень, що перекладається на оптимальні параметри роботи системи. Вбудований магнітний вкладиш додатково підвищує ефективність сепарації частинок магнетиту, продукту корозії заліза.
Переваги для монтажника та користувача:
Сепаратор Zeparo Cyclone Max ZCX PN10 DN65 відповідає директиві щодо тиску PED 2014/68/EU, що підтверджує його безпеку та високу якість виготовлення. Виготовлений зі сталі з берилієвим покриттям забезпечує довговічність та стійкість до корозії. Параметри роботи включають максимальний тиск 10 бар та температуру до 110°C (мінімум -10°C).
Придбати Cепаратор бруду IMI Pneumatex Zeparo Cyclone Max ZCX PN10 DN65, фланцевий 30304111001 Ви можете оформивши замовлення в компанії Інтернет-магазин Dominant або ж зателефонувавши нам.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення, колір товару може відрізнятися від зображення на моніторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMI Hydronic Engineering |
| Стан | Новий |