
Відправка з 31 березня 202630 500 ₴
28 975 ₴
Термін відправки протягом 10 днів
Сітчастий фільтр серії 821A – це надійне рішення для затримання забруднень в водних, парових та технологічних інсталяціях. Виготовлений з міцного чавуну, забезпечує довготривалу та безвідмовну роботу навіть у складних умовах. Ця модель з номінальним діаметром DN125 та класом тиску PN16 призначена для роботи з середовищами температурою до 300°C. Його конструкція дозволяє легко очищати фільтр без необхідності демонтажу з мережі, що призводить до мінімізації простоїв та зниження експлуатаційних витрат.
Цей фільтр широко використовується в інсталяціях гарячої та холодної води, системах водяної пари, промислових технологіях, а також в теплопостачанні, холодотехніці та кондиціонуванні. Завдяки точному вічку сітки (1,6 мм, що відповідає 15 отворам на см²) ефективно затримує механічні забруднення, захищаючи чутливі елементи інсталяції від пошкоджень. Корпус, виготовлений з чавуну GG 25 (GJL-250), гарантує високу стійкість до корозії та механічних пошкоджень. Фланці фільтра просвердлені відповідно до норми EN 1092-2, що полегшує монтаж та інтеграцію з існуючою інфраструктурою.
Сітчастий фільтр фігури 821A – це інвестиція в надійність та довговічність Вашої інсталяції – захист від аварій та зниження витрат на утримання системи.
Придбати Сітчастий фільтр Zetkama 821A, DN125 PN16, 821A125C43 Ви можете оформивши замовлення в компанії Інтернет-магазин Dominant або ж зателефонувавши нам.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення, колір товару може відрізнятися від зображення на моніторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zetkama |
| Тип фільтра грубої очистки | Сітчастий |
| Максимальна температура робочого середовища | 300 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Колір | Сірий |