
Відправка з 30 березня 202631 700 ₴
30 115 ₴
Термін відправки протягом 10 днів
Цей розподільник від Uponor є ключовим елементом системи підлогового або низькотемпературного опалення. Призначений для розподілу теплоносія в системах центрального опалення, він дозволяє точно контролювати температуру в окремих контурах. Його конструкція забезпечує надійність і довговічність, а використання високоякісних матеріалів гарантує стійкість до корозії та механічних пошкоджень.
Роздільник Vario S FM 13XG3/4 EURO - G1 особливо корисний при реалізації більш розгалужених інсталяцій, де потрібне підключення більшої кількості опалювальних контурів. Завдяки з'єднанням G3/4, монтаж і підключення контурів є простим та інтуїтивно зрозумілим, що перекладається на економію часу та витрат на роботу. Використання такого типу розподільника дозволяє оптимізувати споживання енергії та підвищити комфорт використання системи опалення.
Роздільники Vario S - це перевірений вибір як для професійних монтажників, так і для кінцевих користувачів, які цінують надійність і ефективність систем опалення. Їх модульна конструкція дозволяє адаптувати їх до індивідуальних потреб кожного проекту.

|
Придбати Колектор Uponor Vario S з витратоміром FM 13x G1" x G3/4", внутрішня різьба x євроконус 1140844 Ви можете оформивши замовлення в компанії Інтернет-магазин Dominant або ж зателефонувавши нам.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення, колір товару може відрізнятися від зображення на моніторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uponor |
| Матеріал колектора | Нержавіюча сталь |
| Призначення колектора | Для теплої підлоги |
| Діаметр колектора | 1" |
| Різьба колектора | Внутрішня |
| Кількість виходів | 13 |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Витратомір | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата | Так |